نواحی تحت پوشش

شما اینجا هستید

محدوده پوشش شرکت در حال حاضر کل سطح شهر تهران می باشد و البته در غرب و جنوب، بخشی از حوالی تهران نیز در محدوده پوشش این شرکت قرار دارد. متقاضیان محترم توجه فرمایند امکان دریافت سرویس اینترنت نیازمند شرایط مناسب فنی شامل دید مستقیم، قدرت دریافت مناسب، عدم وجود نویز های مخرب در منطقه و … می باشد. لذا اعلام قطعی امکان دریافت سرویس مستلزم حضور کارشناسان نصب این شرکت در محل متقاضی و بررسی در موقعیت می باشد. در صورت امکان نصب انجام گرفته و در صورت عدم دریافت سرویس با شرایط بسیار خوب سرویس بدون دریافت هزینه جمع آوری می گردد.

کلیه کاربران با تجهیزات بیسیم برد متوسط و بلند و یا کاربران سازمانی و متقاضی پهنای باند اختصاصی روی بستر ها و تجهیزات نقطه به نقطه محدودیتی در محدوده تحت پوشش ندارند و با توجه به بکار گیری تجهیزات پر قدرت نقطه به نقطه و سایت های متعدد شرکت می توانند از این سرویس ها استفاده نمایند.

ضمن اینکه متقاضیانی که به شبکه اینترانت مخابراتی دسترسی دارند و یا در حال حاضر به یک خط اینترنت متصل هستند و تمایل به اتصال به موج نو به منظور بهره گیری از سرویس وِیژه موج نو هستند می توانند بدن محدودیت از خدمات این شرکت استفاده نمایند

درباره موج نو

شرکت ایده‌ پردازان موج‌ نو با هدف پیاده‌ سازی ایده‌های نو و پرورش این ایده‌ها  در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردیده  و همواره سعی شده است در همین راستا حرکت گردد. این شرکت از سال ۱۳۸۴ بطور تخصصی در حوزه خدمات مخابراتی و اینترنتی فعالیت نموده و از سال ۱۳۸۵ با دریافت مجوز تأسیس ISP بطور رسمی در این زمینه فعالیت نموده است.

این شرکت در حال حاضر عضو کنسرسیوم IranFCP ، شرکت ارتباطات ثابت پارسیان بعنوان دارنده پروانه FCP و نمایندگی تهران به شماره ۲۱۲۰۰۱ این شرکت می باشد.

مجوز ها و پروانه ها

       

                     

             mporg_ir_3_0.png   

 

اطلاعات تماس

  • آدرس: تهران، خیابان طالقانی ، بین خیابان ولیعصر(عج) و حافظ ، شماره ۴۰۸ طبقه چهارم ، واحد ۲
  • تلفن: ۸۱۰۰ ۵۲ ۳۳ و 33518065 و 33518188 و 33518155
  • ۶۱ ۸۸۹۲۸۷۵۹ 
  • ایمیل: info@mojeno.net
  •  شرایط خدمات