ارتباط با کارشناس

شما اینجا هستید

در صورتیکه در خصوص نصب آنتن و یا دریافت سرویس اینترنت با مشکل فنی مواجه هستید می توانید شرح مشکل خود را به آدرس Tech@mojeno.net ارسال و در صورت تمایل به برقراری ارتباط تلفنی با شماره مرکز تماس موج نو ۳۳۵۲۸۱۰۰ داخلی ۱ تماس حاصل فرمایید.

ضمنا توصیه می گردد نرم افزار های کمکی از راه دور مانند TeamViewer و یا Ammyy را که به کارشناسان شرکت جهت رفع مشکلات شما مورد نیاز می گردد را دانلود و نصب فرمایید.

کاربران فعلی شرکت در صورت بروز مشکل در سرویس ها لطفا از بخش افزودن درخواست پشتیبانی با گذاشتن تیکت مشکلات خود را با همکاران فنی ما پیگیری فرمایند و پاسخ درخواست های خود را از همان بخش دریافت نمایند. توجه فرمایید به منظور گذاشتن تیکت پشتیبانی باید حتما در سایت ثبت نام کرده و با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید تا امکان ثبت تیکت را داشته باشید.

توجه نمایید این نام کاربری و رمز عبور مطلقا با نام کاربری (اکانت) اینترنت شما ارتباطی ندارد و به منظور خرید از فروشگاه سایت و یا ثبت تیکت مورد استفاده قرار می گیرد و با نام کاربری (اکانت) اینترنت نمی توانید به این بخش وارد شوید.

درباره موج نو

شرکت ایده‌ پردازان موج‌ نو با هدف پیاده‌ سازی ایده‌های نو و پرورش این ایده‌ها  در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردیده  و همواره سعی شده است در همین راستا حرکت گردد. این شرکت از سال ۱۳۸۴ بطور تخصصی در حوزه خدمات مخابراتی و اینترنتی فعالیت نموده و از سال ۱۳۸۵ با دریافت مجوز تأسیس ISP بطور رسمی در این زمینه فعالیت نموده است.

این شرکت در حال حاضر عضو کنسرسیوم IranFCP ، شرکت ارتباطات ثابت پارسیان بعنوان دارنده پروانه FCP و نمایندگی تهران به شماره ۲۱۲۰۰۱ این شرکت می باشد.

مجوز ها و پروانه ها

       

                     

             mporg_ir_3_0.png   

 

اطلاعات تماس

  • آدرس: تهران، خیابان طالقانی ، بین خیابان ولیعصر(عج) و حافظ ، شماره ۴۰۸ طبقه چهارم ، واحد ۲
  • تلفن: ۸۱۰۰ ۵۲ ۳۳ و 33518065 و 33518188 و 33518155
  • ۶۱ ۸۸۹۲۸۷۵۹ 
  • ایمیل: info@mojeno.net
  •  شرایط خدمات