شرایط خدمات

شما اینجا هستید

مسئولیت تامین امنیت و حفظ حریم کاربری ایستگاههای کاری مشترکین بر عهده مشترکین بوده و موج نو تعهدی در خصوص تامین امنیت داخلی مجموعه ها نسبت به حملات اینترنتی و یا اینترانتی ندارد.

موج نو مجاز خواهد بود در مواقعی که بعلت حملات اینترنتی از طرف یا به طرف ایستگاههای کاری مشترک انجام می گردد و باعث بروز اختلال در شبکه می گردد تا زمان برطرف نمودن رخنه امنیتی از طرف کاربر نسبت به قطع موقت اشتراک کاربر اقدام نماید

لطفا در انتخاب و خرید سرویس های اینترنت دقت فرمایید زیرا در صورت انصراف به هیچ عنوان مبلغی قابل استرداد نمی باشد. همچنین در صورت تمایل کاربر به تغییر سرویس مبلغ اعتبار قبلی صفر گردیده (اعتباری از سرویس قبلی به بعدی منتقل نمی گردد) و مشترک از زمان تغییر سرویس بر اساس شرایط  و میزان سرویس جدید اعتبار دریافت می نماید.

سرویس اینترنت در زمان نصب توسط کارشناسان موج نو در صورت حصول بالاترین سطح کیفیت و بهترین ضریب پایداری به مشترک تحویل می گردد. ولی بدلیل نوسانات فرکانسی و آلودگی های فضای بیسیم ممکن است در آینده اختلالاتی در بهره برداری مشترک حاصل گردد و یا بعضا مانع ادامه استفاده از سرویس گردد. بدین دلیل با توجه به عدم امکان استرداد مبالغ شارژ های پرداختی توصیه می گردد در صورت عدم اطمینان، از خرید سرویس های با دوره های طولانی اجتناب فرمایید.

تجهیزاتی که کاربر در زمان دریافت سرویس از شرکت خریداری می نماید متعلق به مشترک بوده و پس از نصب و راه اندازی و در صورت انصراف مشترک و یا تحت هر عنوان دیگر اعم از بروز نویز شدید که مانع استفاده مشترک گردد و یا هرگونه موارد مشابه قابل استرداد نمی باشد.

این شرکت همواره تلاش نموده تا در راستای جلب رضایت مشترکین از بهترین مسیرها نسبت به تامین اینترنت آنان بهره برداری نماید.به همبن منظور از پایدارترین سرویس ها با کمترین زمان تاخیر استفاده می گردد. لیکن موج نو تعهدی در خصوص نوسانات پینگ تایم سرویس های اینترنتی ندارد.

موکدا توصیه می گردد رمز های پیش فرض آنتن های گیرنده را تغییر دهید. همچنین رمز سرویس اینترنت پس از تحویل تغییر داده و نزد خود نگاه دارید

موج نو امکان ارائه گزارش در مورد نوع مصرف و یا علل یک حجم خاص مصرف در یک بازه زمانی مشخص را ندارد و صرفا گزارشات بر اساس میزان ارسال و دریافت از یک حساب کاربری قابل ارائه می باشد. لذا مشترکینی که نسبت به حجم مصرف خود و یا حجم مصرف ایستگاههای کاری خود به تفکیک و یا نوع مصرف ابهام یا سوالی دارند لازم است حتی المقدور نسبت به نصب نرم افزاری گزارش گیری داخلی مانند netlimiter و … اقدام نمایند.

مشترکینی که به منظور نصب لینک ارتباطی با موج نو، تجهیزات خود را از موج نو تامین ننموده اند و یا عملیات نصب گیرنده های آنان توسط کارشناسان موج نو انجام نشده است توجه فرمایند، موج نو در خصوص کیفیت سرویس اینترنت کلیه مشترکین پاسخگو خواهد بود اما موج نو در موارد مرتبط با تجهیزات اعم از فنی، مالی و قیمت تجهیزات و … که توسط موج نو تامین و نصب نگردیده است تعهدی ندارد و همچنین مسئولیت هر گونه موارد مربوط به میزان شارژ و اعتبار که مبالغ آن مستقیما به موج پرداخت نگردد متوجه مشترک خواهد بود.

درباره موج نو

شرکت ایده‌ پردازان موج‌ نو با هدف پیاده‌ سازی ایده‌های نو و پرورش این ایده‌ها  در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردیده  و همواره سعی شده است در همین راستا حرکت گردد. این شرکت از سال ۱۳۸۴ بطور تخصصی در حوزه خدمات مخابراتی و اینترنتی فعالیت نموده و از سال ۱۳۸۵ با دریافت مجوز تأسیس ISP بطور رسمی در این زمینه فعالیت نموده است.

این شرکت در حال حاضر عضو کنسرسیوم IranFCP ، شرکت ارتباطات ثابت پارسیان بعنوان دارنده پروانه FCP و نمایندگی تهران به شماره ۲۱۲۰۰۱ این شرکت می باشد.

مجوز ها و پروانه ها

       

                     

             mporg_ir_3_0.png   

 

اطلاعات تماس

  • آدرس: تهران، خیابان طالقانی ، بین خیابان ولیعصر(عج) و حافظ ، شماره ۴۰۸ طبقه چهارم ، واحد ۲
  • تلفن: ۸۱۰۰ ۵۲ ۳۳ و 33518065 و 33518188 و 33518155
  • ۶۱ ۸۸۹۲۸۷۵۹ 
  • ایمیل: info@mojeno.net
  •  شرایط خدمات