پهنای باند اختصاصی

شما اینجا هستید

آنتن‌های موج نو در تهران

 

سازمانها، ادارات و شرکتهای بزرگ خصوصی، اصلی ترین دریافت کنندگان این سرویس می باشند. این شرکت با بهره گیری از نقاط توزیع متعدد، امکان تامین اینترنت مجموعه های مختلف در اقصی نقاط استان تهران و بصورت تخصصی محدوده شهر تهران را دارا می باشد.

جهت تامین اینترنت در محدوده شهر تهران روشهای بیسیم نقطه به نقطه و همچنین روش ترانزیت مخابراتی ممکن می باشد. متقاضیان محترم می‌توانند با تماس با بخش فروش این شرکت ضمن اعلام سرویس درخواستی، راهکار های تامین بستر اینترنت و تعرفه خدمات فوق را دریافت نمایند.
 

مزایای موج نو
 

پهنای باند با کمترین زمان پاسخ در ایران و ضریب پایداری فوق العاده

پهنای باند ارائه شده توسط این شرکت در حال حاضر دارای زمان پاسخ حدود ۶۰ میلی ثانیه به سرور گوگل  می باشد که در نوع خود کمترین زمان ممکن در ایران می‌باشد. این زمان دسترسی در مورد سرویس های موجود سایرین حدود ۲۰۰ و بعضا تا ۲۵۰ میلی ثانیه می باشد. همچنین این پهنای باند با ضریب پایداری ۹۹٫۵% بهترین شرایط دریافت سرویس را برای مشترکین فراهم می‌آورد.

به منظور تست سرویس می توانید کانکشن زیر را دانلود نموده و توسط این کانکشن به اینترنت متصل شوید پس از اتصال با اجرای فرمان ping می توانید زمان پاسخ (Reply Time) این سرویس را با سرویس فعلی مقایسه نمایید. توصیه می گردد این فرمان قبل از اتصال با کانکشن موج نو اجرا و زمان پاسخ ملاحظه گردد. پس از برقراری تماس مجددا زمان پاسخ را بررسی و مقایسه نمایید.

این زمان پاسخ زمان ارسال و دریافت یک بسته داده به سرور گوگل و یا هر سرور دیگر در فضای اینترنت می باشد که از اصلی ترین روشها برای کنترل کیفیت و پایداری سرویس می باشد.همچنین با انجام فرمان ping www.google.com –t می‌توانید ضریب پایداری سرویس را نیز مشاهده فرمایید.

 

♦ توافقنامه سطح خدمات (SLA)

دریافت کنندگان سرویس اختصاصی (Dedicated) موج نو ، با دریافت فایل SLA می توانند توافقنامه سطح خدمات شرکت ایده پردازان موج نو را دریافت نموده و ضمن مطالعه از شرایط و تعهدات و کیفیت ارائه سرویس موج نو آگاهی یابند.

 

♦ نقاط توزیع متعدد در شهر تهران

این شرکت در حال حاضر دارای یک شبکه گسترده به منظور ارائه سرویس در شهر تهران می باشد که امکان دسترسی بیشتر متقاضیان در شهر تهران و بخشی از حومه تهران را به این سرویس فراهم می آورد. همچنین این بستر امکان اتصال دفاتر مختلف و بهره گیری از اینترنت مشترک و ایجاد شبکه های مجازی برای سازمان های ایجاد می کند.

 

نقاط توزیع متعدد در شهر تهران

برای بررسی امکان دریافت سرویس اینترنت در صورت امکان می توانید موقعیت جغرافیایی مکان دریافت سرویس را با اشاره به ارتفاع ساختمان و درصورت وجود ارتفاع دکل به آدرس ایمیل ارسال و در اسرع وقت نتیجه را دریافت نمایید. ضمن اینکه در صورت عدم آشنایی با موارد مذکور ضمن برقراری تماس با واحد فروش درخواست امکان سنجی خود را ارسال نمایید تا در اسرع وقت تیم فنی به محل مراجعه و مراتب را منعکس نماید.

دو نکته مهم

با توجه به اینکه زمان تاخیر سرویس دهنده فعلی شما به زمان فوق افزوده می گردد این زمان در زمان تست با کانکشن موج نو به حدود ۱۲۰ میلی ثانیه افزایش خواهد یافت که طبیعتا با اتصال مستقیم به موج نو این زمان کاهش میابد.

چون ارتباط شما با موج نو از طریق اینترنت فعلی شما می باشد لذا امکان گمشدن بسته های داده Packet Lost و یا Request timed out وجود دارد که می تواند ناشی از نا پایداری اینترنت فعلی شما باشد.

توجه فرمایید این کانکشن فقط محدود به اجرای فرمان Ping می باشد و امکان مرور صفحات وب و یا سایر مصارف با این کانکشن امکان پذیر نمی باشد.

 

صفحه نمونه فرمان Ping با اینترنت موج نو با زمان پاسخ 57ms  !!!

پینگ بسیار پایین

جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور کانکشن تست کیفیت اینترنت موج نو با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

درباره موج نو

شرکت ایده‌ پردازان موج‌ نو با هدف پیاده‌ سازی ایده‌های نو و پرورش این ایده‌ها  در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردیده  و همواره سعی شده است در همین راستا حرکت گردد. این شرکت از سال ۱۳۸۴ بطور تخصصی در حوزه خدمات مخابراتی و اینترنتی فعالیت نموده و از سال ۱۳۸۵ با دریافت مجوز تأسیس ISP بطور رسمی در این زمینه فعالیت نموده است.

این شرکت در حال حاضر عضو کنسرسیوم IranFCP ، شرکت ارتباطات ثابت پارسیان بعنوان دارنده پروانه FCP و نمایندگی تهران به شماره ۲۱۲۰۰۱ این شرکت می باشد.

مجوز ها و پروانه ها

       

                     

             mporg_ir_3_0.png   

 

اطلاعات تماس

  • آدرس: تهران، خیابان طالقانی ، بین خیابان ولیعصر(عج) و حافظ ، شماره ۴۰۸ طبقه چهارم ، واحد ۲
  • تلفن: ۸۱۰۰ ۵۲ ۳۳ و 33518065 و 33518188 و 33518155
  • ۶۱ ۸۸۹۲۸۷۵۹ 
  • ایمیل: info@mojeno.net
  •  شرایط خدمات