طرح‌های ویژه

شما اینجا هستید

مشترکین جدید و متقاضیان گرامی سرویس های اینترنتی لطفا با بررسی و انتخاب سرویس اینترنتی مورد نیاز خود از طرحهای ویژه موج نو بهره مند گردید.

توجه فرمایید طرحهای ویژه مختص کاربران جدید موج نو بوده که با خریداری "پکیج تجهیزات دریافت اینترنت"، می توانند از مزایای طرح های ویژه نیز بهره مند گردند. و کاربران جاری و یا کاربرانی که "پکیج تجهیزات سخت افزاری" را تهیه ننموده اند را شامل نمی گردد.

 

۱- یکماه اینترنت پر سرعت با سرعت Upto 10Mb و با ۱۰GB ترافیک فقط ۹۹۰۰۰ تومان

۲- یکسال اینترنت پر سرعت با سرعت Upto 2Mb و با ۶GB ترافیک فقط ۵۹۰۰۰ تومان

۳- شش ماه اینترنت پر سرعت با سرعت Upto 2Mb و با ۱۰GB ترافیک فقط ۸۹۰۰۰ تومان (۹۹۰۰۰ تومان)

 

کاربران گرامی به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس ها و طرح های ویژه می توانید با واحد فروش تماس حاصل فرمایید و یا درخواست یا پرسش خود را به Sales@mojeno.com ارسال نمایید.

درباره موج نو

شرکت ایده‌ پردازان موج‌ نو با هدف پیاده‌ سازی ایده‌های نو و پرورش این ایده‌ها  در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردیده  و همواره سعی شده است در همین راستا حرکت گردد. این شرکت از سال ۱۳۸۴ بطور تخصصی در حوزه خدمات مخابراتی و اینترنتی فعالیت نموده و از سال ۱۳۸۵ با دریافت مجوز تأسیس ISP بطور رسمی در این زمینه فعالیت نموده است.

این شرکت در حال حاضر عضو کنسرسیوم IranFCP ، شرکت ارتباطات ثابت پارسیان بعنوان دارنده پروانه FCP و نمایندگی تهران به شماره ۲۱۲۰۰۱ این شرکت می باشد.

مجوز ها و پروانه ها

       

                     

             mporg_ir_3_0.png   

 

اطلاعات تماس

  • آدرس: تهران، خیابان طالقانی ، بین خیابان ولیعصر(عج) و حافظ ، شماره ۴۰۸ طبقه چهارم ، واحد ۲
  • تلفن: ۸۱۰۰ ۵۲ ۳۳ و 33518065 و 33518188 و 33518155
  • ۶۱ ۸۸۹۲۸۷۵۹ 
  • ایمیل: info@mojeno.net
  •  شرایط خدمات