تعرفه خدمات

شما اینجا هستید

سرویس های اینترنتی موج نو به دو روش ارتباط بیسیم نقطه به نقطه و روش آنتن مرکزی قابل دریافت می باشد. لذا به اطلاع می رساند این شرکت سرویس ADSL در مراکز مخابراتی ارائه نمی نماید. و متقاضیان سرویس ADSL در صورت حصول حد نصاب در مجتمع مسکونی و یا اداری- تجاری خود می توانند از مزایای سرویس تجمیعی این شرکت که در ادامه به آن اشاره می گردد بهره مند گردند.

تمامی تعرفه ها پس از اتصال مشترک با یکی از دو روش فوق، قابل ارائه می باشد.

 

قیمت پهنای باند اینترنت اشتراکی

این شرکت به منظور پوشش نیاز های مختلف کاربران، سرویس های خود را در قالب جدول ذیل ارائه نموده است:

 

 

تذکر مهم: کاربران محترم در هنگام خرید سرویس دقت کامل را مبذول فرمایند زیرا پس از انجام فرآیند خرید، در صورت انصراف مبلغ خرید به هیچ عنوان قابل استرداد نمی‌باشد. ضمنا کاربرانی که قصد تغییر سرویس فعلی خود را دارند، توجه فرمایند پس از تغییر سرویس و انجام فرآیند پرداخت کلیه‌ی اعتبار قبلی صفر شده و معادل سرویس جدید اعتبار دریافت می‌نمایند. (اعتباری به دوره جدید منتقل نمی‌گردد).

 

شرایط عمومی سرویس ها

♦ مالیات ارزش افزوده به مبالغ فوق افزوده می گردد.
♦ ترافیک هر دوره، مجموع ارسال و دریافت در آن دوره می باشد.
♦ تمامی سرویس های فوق فاقد هزینه های آبونمان مخابرات می باشد.
♦  کلیه سرویس های فوق جهت کاربران بیسیم، دارای دوره تست رایگان می باشد.
♦  روش آنتن مرکزی فقط در مجتمع های مسکونی و یا اداری-تجاری قابل ارائه می باشد.
♦ هزینه راه‌ اندازی بر روی بیش از یک کامپیوتر و یا نصب بر روی تجهیرات جانبی جداگانه محاسبه می‌شود.
♦ مشترکین محترم می توانند با تایید واحد فنی این شرکت ، راسا اقدام به تهیه مودم و یا آنتن بیسیم نمایند.
♦ کلیه تعرفه ها برای متقاضیان سرویس بیسیم و یا روش آنتن مرکزی (نصب در مجتمع ها) یکسان می باشد.
♦ هزینه تامین و نصب تجهیزات مرکزی دریافت و توزیع اینترنت در محل MDF مجتمع در صورت حصول حد نصاب متقاضی، رایگان بوده و متقاضیان صرفا نیازمند تهیه یک عدد مودم (یا پرداخت هزینه کابل کشی) و هزینه راه اندازی سرویس در واحد خود می باشند.

 

شرایط اختصاصی سرویس های حجمی

♦ ترافیک هر دوره قابل انتقال به دوره بعد یا قبل نمی باشد.
♦  بنابر سیاست‌های تشویقی موج نو ، ترافیک مصرف شده کاربران سرویس‌های حجمی ،  بین ساعت ۱ تا ۷ بامداد در تمامی روزهای هفته (به شرط تمام نشدن ترافیک مجاز مصرفی) با تعرفه یک سوم محاسبه خواهد شد.

 

شرایط اختصاصی سرویس های نامحدود Saba

این سرویس به منظور پوشش نیاز کاربرانی ایجاد گردیده که مصارف متعارف اینترنتی دارند، ولی در عین حال تمایل دارند بدون نگرانی از محدودیت های ترافیکی از اینترنت استفاده نمایند لذا این شرکت به منظور حفظ حقوق سایر مصرف کنندگان سرویس  Sabaو ارائه سرویس با ثبات، در موارد عدم رعایت الگوی مصرف (مطابق الگوی سرویس های اشتراکی) و  تداوم در اینگونه مصارف، سیاست های مدیریت پهنای باند اعمال می نماید. بنابراین در مورد برنامه های  peer to peer و یا هر گونه برنامه ها و یا مصارف مشابه که باعث ایجاد اختلال در مصرف سایر کاربران می گردد، اینگونه سیاست های مدیریتی اعمال می گردد و لذا کاربران این سرویس بصورت مدیریت شده می توانند از اینگونه برنامه ها استفاده نمایند. ولی در غیر این موارد می توانند بدون هیچ گونه محدودیتی از اینترنت پر سرعت استفاده نمایند. در صورت عدم رعایت شرایط فوق، و مصرف مطابق الگوی سرویس های اختصاصی، مشترک در صورت تمایل به سرویس های اختصاصی راهنمایی می گردد و در صورت عدم تمایل اشتراک آنان تعلیق و یا مسدود می گردد.

 

خریداران محترم جهت دریافت قیمت، اقلام و خدمات ذیل درخواست خود را کتبا به این شرکت ارسال نمایند.

♦   قیمت پهنای باند اینترنت اختصاصی
♦   تامین بستر های ترانزیت مخابرات
♦   نصب لینک بیسیم (wireless)
♦   قیمت تجهیزات شبکه و بیسیم
♦   تعرفه خدمات نصب شبکه

درباره موج نو

شرکت ایده‌ پردازان موج‌ نو با هدف پیاده‌ سازی ایده‌های نو و پرورش این ایده‌ها  در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردیده  و همواره سعی شده است در همین راستا حرکت گردد. این شرکت از سال ۱۳۸۴ بطور تخصصی در حوزه خدمات مخابراتی و اینترنتی فعالیت نموده و از سال ۱۳۸۵ با دریافت مجوز تأسیس ISP بطور رسمی در این زمینه فعالیت نموده است.

این شرکت در حال حاضر عضو کنسرسیوم IranFCP ، شرکت ارتباطات ثابت پارسیان بعنوان دارنده پروانه FCP و نمایندگی تهران به شماره ۲۱۲۰۰۱ این شرکت می باشد.

مجوز ها و پروانه ها

       

                     

             mporg_ir_3_0.png   

 

اطلاعات تماس

  • آدرس: تهران، خیابان طالقانی ، بین خیابان ولیعصر(عج) و حافظ ، شماره ۴۰۸ طبقه چهارم ، واحد ۲
  • تلفن: ۸۱۰۰ ۵۲ ۳۳ و 33518065 و 33518188 و 33518155
  • ۶۱ ۸۸۹۲۸۷۵۹ 
  • ایمیل: info@mojeno.net
  •  شرایط خدمات