اینترنت پرسرعت بی سیم

شما اینجا هستید

معرفی سرویس

اصلی ترین مصرف کنندگان این سرویس شرکتهای متوسط و کوچک و یا موقعیتهای مسکونی- اداری می باشند. در این روش کاربران با پرداخت هزینه بسیار کم، می توانند از سرویس های با سرعت بسیار بالا بهره مند گردند.در این سرویس پهنای باند به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار می گیرد و بسته به نوع سرویس سرعت دریافت متغیر می باشد.

علیرغم اینکه این سرویس اختصاصی نبوده و شرکتها در خصوص سرویس های اشتراکی تعهدی در تامین دائم سرویس با سرعت معین ندارند ولی موج نو به منظور جلب رضایت مشترکین گرامی تدابیری اندیشیده است که در بسیاری از ساعات شبانه روز کاربران با سرعت بسیار مناسب می توانند به اینترنت دسترسی داشته باشند. اینترنت موج نو دارای ویژگی های فوق العاده ای بوده که جهت آگاهی از آن می توانید به مزایای اینترنت موج نو مراجعه نمایید.

 

سرعت اینترنت

 

روشهای دریافت

کاربران محترم توجه فرمایند، این شرکت علاوه بر روش اتصال بی سیم، به منظور پاسخگویی به نیاز سایر متقاضیان سرویس اینترنت ویژه موج نو، امکان اتصال به چند روش دیگر را نیز فراهم آورده است تا بتواند پاسخگوی درخواستهای سایر مشترکین عزیز خود باشد. روش اتصال و استفاده از سرویس اینترنتی این شرکت به روشهای زیر امکان پذیر می باشد.

دریافت از طریق اتصال به شبکه بیسیم (wireless) موج نو: در این روش کاربران با خرید تجهیزات WiFi مناسب و یا استفاده از تجهیزات بیسیم موجود خود می توانند به شبکه موج نو متصل گردند. توجه گردد آنتنهای Wimax کاربران و یا مودم روتر های بی سیم داخلی (Indoor) قابلیت اتصال ندارند و صرفا آنتنهای خارجی Outdoor که در باند فرکانسی ۵٫۸Ghz کار می کنند می توانند مورد استفاده قرار گیرند. در این روش از محل مشترک تا یکی از سایتهای این شرکت ارتباط مستقیم ایجاد می گردد. زمان اجرا در این روش بسیار کوتاه بوده و شاید بتوان گفت محدودیتی در خصوص سرعت انتقال وجود ندارد.

دریافت از طریق اینترانت مخابرات: در این روش اگر متقاضی سرویس موج نو به هر روش ممکن به سرویس اینترانت مخابرات در هر مکان در سطح استان تهران دسترسی داشته باشد می تواند از سرویس اینترنت موج نو استفاده نماید. در صورت عدم وجود ارتباط اینترانتی با مخابرات، ابتدا باید سرویس اینترانت از مخابرات درخواست شده و پس از دریافت سرویس اینترانت مخابرات، در کوتاهترین زمان اینترنت موج نو از طریق همین بستر دراختیار مشترک قرار می گیرد.

دریافت از طریق اتصال نقطه به نقطه: کاربرانی که بواسطه کیفیت اینترنت موج نو تمایل به استفاده از سرویس موج نو را دارند و در عین حال در محدوده بیسیم موج نو نبوده و دسترسی به اینترانت ندارند می توانند با اتصال نقطه به نقطه به موج نو از طریق بستر اینترنت فعلی خود به سرور موج نو اتصال برقرار نموده و اینترنت موج نو را دریافت نمایند.

کلیه تعرفه ها برای متقاضیان سرویس های موج نو با هر روش اتصال به موج نو یکسان می باشد.

موکدا توصیه می گردد شرایط خدمات را مطالعه نمایید.

 

تست رایگان سرویس بیسیم با یک تماس

متقاضیان جدید سرویس های موج نو ، اگر در محدوده پوشش شرکت قرار دارند و آنتن های بیسیم موج نو را توسط گیرنده های خود شناسایی می کنند می توانند با یک تماس تلفنی با شرکت، و اعلام آدرس دسترسی کارت بیسیم (MAC Address) خود به بخش فنی، به شبکه وایرلس موج نو متصل گردند.پس از کنترل کیفیت ارتباط بیسیم و تایید واحد فنی، نام کاربری و رمز عبور موقت دریافت نموده و سرویس شرکت را بطور رایگان تست می نمایند.

کاربرانی که در نصب سرویس مشکل دارند می توانند از مشاوره رایگان شرکت جهت نصب و راه اندازی سرویس استفاده نمایند. کاربران متصل به اینترانت مخابرات، با هماهنگی واحد فروش و انجام اقدامات فنی توسط همکاران موج نو روی بستر اینترانت خود اینترنت موج نو را دریافت خواهند نمود. چنانچه اتصال به هیچ یک از دو روش فوق امکان پذیر نگردید و در حال حاضر به اینترنت متصل هستید با استفاده از سرویس نقطه به نقطه موج نو می توانید اینترنت ویژه موج نو را دریافت نمایید. توجه گردد در روشهای فوق ظرف چند ساعت سرویس اینترنت ویژه موج نو را دریافت خواهید نمود.

 

محدود پوشش شرکت موج نو

محدوده پوشش شرکت در حال حاضر کل سطح شهر تهران می باشد و البته در غرب و جنوب، بخشی از حوالی تهران نیز در محدوده پوشش این شرکت قرار دارد. متقاضیان محترم توجه فرمایند امکان دریافت سرویس اینترنت نیازمند شرایط مناسب فنی شامل دید مستقیم، قدرت دریافت مناسب، عدم وجود نویز های مخرب در منطقه و … می باشد.

لذا اعلام قطعی امکان دریافت سرویس، مستلزم حضور کارشناسان نصب این شرکت در محل متقاضی و بررسی در موقعیت می باشد. در صورت امکان نصب انجام گرفته و در صورت عدم دریافت سرویس با شرایط بسیار خوب، سرویس و تجهیزات منصوبه بدون دریافت هزینه جمع آوری می گردد.

محدود پوشش شرکت موج نو

 

راهنمای انتخاب سرویس

سرویس های اقتصادی (Sina)
سرویسهای این جدول مناسب کاربرانی می باشد که حجم مصرف متعارفی داشته و متقاضی یک ارتباط اینترنتی با هزینه مناسب و اقتصادی هستند.در این روش کاربران حجم دانلود معین ۳G در ماه را داشته ومی توانند سرعتهای مختلفی را انتخاب نمایند. مشاهده قیمت

سرویس های اقتصادی (Negar)
سرویسهای این جدول مناسب کاربرانی می باشد که حجم مصرف متوسط داشته و متقاضی یک ارتباط اینترنتی با هزینه مناسب و اقتصادی برای مصارف حساس و مهم مانند انتقال صوت و تصویر می باشند.در این روش کاربران حجم دانلود معین ۳G در ماه را داشته ومی توانند سرعتهای مختلفی را انتخاب نمایند. مشاهده قیمت

سرویس های نا محدود (Saba)
این سرویس به منظور پوشش نیاز کاربرانی ایجاد گردیده که مصرف متعارف اینترنتی دارند ولی در عین حال تمایل دارند بدون نگرانی از محدودیت های ترافیکی از اینترنت استفاده نمایند. مشاهده قیمت

سرویس های مصرف پایه (Noor)
سرویسهای "مصرف پایه" بر اساس نیاز سنجی و شناسایی کاربرانی ایجاد گردیده است که، مصرف محدود، در فواصل زمانی زیاد دارند. در این روش کاربر با پرداخت مبلغ دوازده هزار تومان سالیانه، حق اتصال به شبکه موج نو را دریافت می نماید.

بنابر این همانگونه که از نام این سرویس (مصرف پایه) مشخص است، این کاربر بعد از دریافت سرویس در هر زمان بر اساس نیاز و میزان مصرف خود ترافیک خریداری می نماید. در این روش ترافیک خریداری شده کاربر در طول سال قابل استفاده بوده و مثلا در مورد سرویس نور ۵۱۲ ، کابر با خرید ۳ گیگ و ۱ گیگ اولیه (جمعا ۴ گیگ) و پرداخت حدود ۴۲٫۰۰۰ تومان! می تواند یکسال با حجم مصرف ۴ گیگ از سرویس اینترنت استفاده نماید مشاهده قیمت

 

یک نکته: این شرکت به منظور حفظ حقوق سایر مصرف کنندگان سرویس های اینترنت پر سرعت و ارائه سرویس با ثبات، در مورد برنامه های peer to peer و یا دانلود های با حجم بالا در ساعات رایگان و یا مصارف غیر متعارف با سرویس‌های نامحدود حجمی (SABA) و یا هر گونه برنامه‌های مشابه که باعث ایجاد اختلال در مصرف سایر کاربران می گردد، در ابتدا سیاست‌های کنترل، محدود سازی و مدیریت پهنای باند اعمال می نماید. و چنانچه کاربر با روشهای دیگراقدام به مصرف غیرمنصفانه نموده و منجر به تضییع حقوق سایر کاربران گردد، شرکت حق تعلیق،سلب امتیاز و قطع سرویس مشترک را برای خود محفوظ می دارد.

درباره موج نو

شرکت ایده‌ پردازان موج‌ نو با هدف پیاده‌ سازی ایده‌های نو و پرورش این ایده‌ها  در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردیده  و همواره سعی شده است در همین راستا حرکت گردد. این شرکت از سال ۱۳۸۴ بطور تخصصی در حوزه خدمات مخابراتی و اینترنتی فعالیت نموده و از سال ۱۳۸۵ با دریافت مجوز تأسیس ISP بطور رسمی در این زمینه فعالیت نموده است.

این شرکت در حال حاضر عضو کنسرسیوم IranFCP ، شرکت ارتباطات ثابت پارسیان بعنوان دارنده پروانه FCP و نمایندگی تهران به شماره ۲۱۲۰۰۱ این شرکت می باشد.

مجوز ها و پروانه ها

       

                     

             mporg_ir_3_0.png   

 

اطلاعات تماس

  • آدرس: تهران، خیابان طالقانی ، بین خیابان ولیعصر(عج) و حافظ ، شماره ۴۰۸ طبقه چهارم ، واحد ۲
  • تلفن: ۸۱۰۰ ۵۲ ۳۳ و 33518065 و 33518188 و 33518155
  • ۶۱ ۸۸۹۲۸۷۵۹ 
  • ایمیل: info@mojeno.net
  •  شرایط خدمات