انتقال صوت و تصویر

شما اینجا هستید

ویدئو کنفرانس

 

انتقال صوت و تصویر در حال حاضر در چند حوزه به شدت مورد نیاز می باشد:

 برگزاری جلسات از راه دور
 سامانه های کنترلی و نظارتی
 سامانه های حفاظتی و امنیتی
 کاربرد های عمومی و شخصی

 

مهمترین ویژگی در انتقال صوت و تصویر به شرح ذیل می باشد:

 وجود بستر ارتباطی بسیار پایدار با شرکت عرضه کننده اینترنت
 وجود لینک ارتباطی قوی بین دفاتر و شعب
 دسترسی به اینترنت با پایین ترین زمان تاخیر

 

موج نو با توجه به ضرورت بهره گیری سازمانها، شرکتها و مجموعه های خصوصی از خدمات انتقال صوت و تصویر ،بطور ویژه به این حوزه پرداخته است در این راستا با بررسی بزرگترین عوامل دخیل در کیفیت این نوع خدمات سعی نموده تا با رفع موانع و بستر سازی مناسب، بهترین شرایط برای کاربران نهایی یعنی مشتریان این سرویس را فراهم آورد. همچنین موج نو در خصوص انتخاب تجهیزات دریافت سرویس کاربران با دقت و سختگیری برخورد می نماید. علت این امر اینست که کاربر با انتخاب تجهیزات بی کیفیت و آنتن های نا مناسب اولا خود را با مشکل مواجه می نماید و ضمنا کیفیت سرویس موج نو با سوال مواجه می شود. لذا موج نو در فاز اجرا با دقت و سختگیری اقدام می نماید و ترجیح اینست که از ارائه سرویس امتناع شود تا اینکه سرویس نا پایدار به بهای قیمت تمام شده کمتر عرضه شود. توجه شود انتخاب تجهیزات مناسب به معنای انتخاب تجهیزات گران قیمت نیست بلکه باید در انتخاب تجهیزات با رعایت صرفه و صلاح خریدار گزینه صحیح را برگزید ممکن است در مکانی با فاصله کم نیاز به تجهیزات برد بلند باشد و در مکان دیگر با فاصله طولانی تر تجهیزات برد کوتاه و یا متوسط بکار برد. انتخاب این تجهیزات نیازمند تخصص و تجربه می باشد که تیم نصب موج نو در این بخش ارائه خدمات می نمایند.

 

یکی از بزرگترین معضلات استفاده کنندگان از دوربین های راه دور و یا سامانه های انتقال تصویر، کیفیت نا مناسب بستر های ارتباطی می باشد. موج نو دارای یک شبکه بسیار قدرتمند با پوشش مناسب در سطح شهر تهران و بخشی از حاشیه تهران می باشد. رویکرد تامین ثبات به منظور ارئه سرویس مناسب در این بخش از خدمات مورد توجه تیم فنی موج نو قرار گرفته است. این زیرساخت قدرتمند، بهمراه تجهیزات مناسب، بخش بزرگی از مشکلاتی که در این حوزه وجود دارد را مرتفع خواهد نمود. تا این مرحله با انتخاب تجهیزات مناسب، دفاتر بصورت مستقیم و یا بصورت غیر مستقیم ( از طریق شبکه بیسیم) موج نو به یکدیگر متصل شده اند. ولی از ضروریات بعدی دریافت اینترنت با کیفیت و سرعت بالا و از همه مهمتر با زمان تاخیر پایین می باشد. موج نو با انتخاب با کیفیت ترین اینترنت موجود در ایران به این منظور دست یافته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کیفیت اینترنت موج نو و نحوه مقایسه آن می توانید به توضیحات بخش پهنای باند اختصاصی مراجعه فرمایید.

با در کنار هم قرار گرفتن این سه عامل بهره برداران خواهند توانست با آرامش خاطر و آسایش از خدمات انتقال صوت وتصویر استفاده نموده و بعنوان مثال تصویر دوربین های مدار بسته موجود در کارخانه یا انبار و یا یک دفتر راه دور را دریافت نمایند.

درباره موج نو

شرکت ایده‌ پردازان موج‌ نو با هدف پیاده‌ سازی ایده‌های نو و پرورش این ایده‌ها  در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردیده  و همواره سعی شده است در همین راستا حرکت گردد. این شرکت از سال ۱۳۸۴ بطور تخصصی در حوزه خدمات مخابراتی و اینترنتی فعالیت نموده و از سال ۱۳۸۵ با دریافت مجوز تأسیس ISP بطور رسمی در این زمینه فعالیت نموده است.

این شرکت در حال حاضر عضو کنسرسیوم IranFCP ، شرکت ارتباطات ثابت پارسیان بعنوان دارنده پروانه FCP و نمایندگی تهران به شماره ۲۱۲۰۰۱ این شرکت می باشد.

مجوز ها و پروانه ها

       

                     

             mporg_ir_3_0.png   

 

اطلاعات تماس

  • آدرس: تهران، خیابان طالقانی ، بین خیابان ولیعصر(عج) و حافظ ، شماره ۴۰۸ طبقه چهارم ، واحد ۲
  • تلفن: ۸۱۰۰ ۵۲ ۳۳ و 33518065 و 33518188 و 33518155
  • ۶۱ ۸۸۹۲۸۷۵۹ 
  • ایمیل: info@mojeno.net
  •  شرایط خدمات